У бесіді з журналістами порталу The Verge Сулейман розповів про майбутнє, в якому діалогові генеративні ШІ-інтерфейси можуть зробити звичайні веб-браузери застарілими. Однак, перш ніж ця концепція буде реалізована на практиці, технологія має подолати масу перешкод. Він висловив упевненість у подальшому розвитку ШІ, але стримав очікування щодо штучного інтелекту загального призначення (Artificial General Intelligence), який також називають сильним ШІ, здатним вирішувати завдання нарівні з людиною.
Сулейман вважає, що у нинішньому вигляді процес взаємодії з пошуковими системами є надто громіздким. На його думку, набагато зручніше робити запити у додатку Copilot на своєму iPhone. На думку Сулеймана, ШІ-помічники з інтерфейсами, що згенеровані нейромережами, зможуть замінити традиційні пошукові системи та браузери протягом трьох-п’яти років.
Якщо розробники перепроектують веб-портали таким чином, щоб на них можна було розміщувати ШІ-агентів, такі агенти зможуть виконувати запити, взаємодіючи з іншими ШІ-системами. Однак за такого сценарію не зовсім зрозуміло, чи зможе ШІ коректно знаходити точні відповіді на запити, і що станеться з доходами від реклами, коли люди перестануть переходити веб-сайтами. Сулейман не став загострювати увагу на цих питаннях, сказавши, що Microsoft досягла значного прогресу в мінімізації кількості галюцинацій ШІ, які є основною проблемою ШІ-агентів.
Галузевий аналітик Ом Малік вважає, що програми на основі генеративного ШІ можуть піти ще далі. У недавній публікації він висловився про обмеження традиційних браузерів у світі, де дедалі більше домінують технології доповненої та віртуальної реальності, а також штучний інтелект. Браузери не сильно змінилися з моменту їх появи, вони збудовані навколо «інтернету, орієнтованого на документи». Поява генеративних нейромереж та діалогових систем кидає виклик цим підвалинам. Потенційно ІІ здатний фрагментувати веб-сторінки в інтерактивні, персоналізовані потоки інформації, що не відповідає початковим цілям браузерів.
Щось схоже тестує Google у рамках проекту Project Jarvis, учасники якого створили ШІ-агента, здатного обмежено контролювати курсор миші та браузер користувача для автоматизації процесу виконання низки завдань. Колишні співробітники Google також працюють над створенням працюючої онлайн операційної системи на базі ШІ.
Згідно з інформаційним бюлетенем Марка Гурмана, гігант із Купертіно пропонує нові вражаючі функції відстеження стану…
Єврокомісія дала Apple низку рекомендацій, які мають зробити операційну систему iOS більш сумісною зі сторонніми…
Компанія Apple скасувала плани щодо запуску сервісу підписки на пристрої, які дозволяли б користувачам щороку…
З моменту виходу iOS 18.2 пройшли вже кілька днів, і власники iPhone почали ділитися враженнями…
Раніше повідомлялося, що iPhone 17 Air стане найдорожчим iPhone у лінійці iPhone 17. Нібито смартфон…
Конго має великі родовища так званих конфліктних мінералів — олова, танталу та вольфраму, здобиччю яких…