Приспана помилково владою Нью-Юрка білка на прізвисько Арахіс викликала не тільки хвилю обурення громадськості, вона стала вірусною основою для нового мем-коіна PNUT. Приспана через підозру в сказі білка своєю посмертною популярністю спровокувала зростання PNUT з $0,1047 до $2,50, при цьому капіталізація зросла до $2 млрд. Це дозволило даній криптовалюті обійти по популярності і швидкості росту навіть Dogecoin.
І це не єдиний випадок такого неймовірного пампу. Створений перед виборами Дональдом Трампом позитивний сигнал для криптовалюти, дозволив злетіти й іншим мекомоїнам:
- MOO DENG (названий на честь популярного в Мережі карликового бегемота);
- 888 (відображає китайський символ удачі);
- POPCAT;
- dogwifhat;
- CHILLGUY (пов’язаний з мемом розслабленого мультяшного собаки, який став вірусним у TikTok і не тільки).
Сам біткоїн вже перетнув неодноразово планку в $100 000. Це пов’язують з висуванням на голову SEC Пола Аткінса, який є прихильником невтручання в критовалютний ринок, а фін. система США просто переповнена ліквідністю і ефект натовпу здатен змісити пробивати нові висоти будь-яку криптоідею.
Для вдалого інвестування в даних умовах, достатньо просто слідкувати за інформаційними потоками, що вже почали робити відомі хедж-фонди. Для цього використовують цифровий аналіз настроїв в інтернеті.
Для прикладу Bloomberg може дозволити собі запустити інструменти соціального моніторингу, а група кібераналітиків створила Narravance. Це компанія, яка за допомогою продукту Chatterflow допомагає інвесторам відстежувати зростання вірусного шуму навколо тих чи інших акцій. Поки що їх продукт працює не з цифровими активами, але це не на довго.
Тож постійний вплив інтернет-відомості змінює фінансові ринки, а інвесторам і регуляторам слід звикати до думки, що меми з білками — це вже не просто жарти.